Paravány a příčky

Stolové paravány

Akustické paravány pro oddělení jednotlivých pracovních míst v látkovém či plexisklovém provedení s možností zavěšení odkládacích poliček.

Produktové řady:

BASIS

ECONOMIC

VARIABIL

PLEXIK

OCEAN

Stojící paravány

Akustické samostatně stojící paravány pro rozdělení prostoru. Látkovém a plexisklové provedení, případně v kombinace obou materiálů.

Produktové řady:

ECONOMIC

VARIABIL

PLEXIK

OCEAN

CREATIV

Industriální příčky

Stabilní lehké příčky s pevným kotvením do podlahy, nebo volně stojící bez kotvení. Pro průmyslové objekty, výrobní haly a pod. Možnost kombinace materiálů.

Produktová řada

INDUSTRIAL

Zahradní paravány

Zahradní paravány ze smrkového dřeva, vhodné k vytvoření soukromí na terase, u bazénu, nebo k rozčlenění travnaté plochy, též vhodná opora pro popínavé rostliny, nebo zajímavé pozadí pro solitérní květiny.

Produktová řada

GARDENLINE


KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY

ZÁRUKA 60 MĚŠÍCŮ


6 hlavních výhod a přínosů našich paravánů

Akustika

Stolové a samostatně stojící paravány částečně pohltí a roztříští dozvuky, které vznikají v běžných kancelářích a tím zlepší pracovní podmínky.

Více klidu na práci

Nebudete vnímat pohyb osob po místnosti, nežádoucí pohledy kolegů, nepořádek na sousedním stole. Prostor pro nové nápady!

Méně únavy

Paravány ohraničí Vaší pracovní plochu, Vaše oči nebudou namáhány přeostřováním. Tak budete méně unavení a lépe se Vám bude pracovat.

Více místa na stole

Náš závěsný systém poliček, Vám rozšíří odkládací prostor a tím získáte více místa. Takže Vám stačí menší a levnější pracovní stůl!

Pocit soukromí

Dobře zvoleným typem a velikostí paravánů, docílíte pocitu soukromí a tím nepřímo zlepšíte pracovní výkon jednotlivce i celého týmu.

Méně restů

Svislou plochu paravánu lze využít také jako nástěnku, pro připíchnutí, nebo nalepení důležitých vzkazů, a poznámek.